29 травня Київську політехніку з дружнім візитом відвідала делегація Чжецзянського університету. До її складу ввійшли: проф. Ян Вай – президент Чжецзянського університету (КНР), проф. Шен Джі – заступник директора з міжнародного співробітництва та проф. Жу Юан – секретар президента.

Гості мали зустріч з керівнимцтвом університету, на якій було обговорено питання майбутнього співробітництва між НТУУ “КПІ” та Чжецзянськом університетом, а також діяльність Китайсько-українського центру високих технологій на 2009-2010 рр.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський у вітальному слові окреслив сьогодення та перспективи розвитку університету, пріоритетні теми майбутньої співпраці. У зустрічі також взяли участь С.І.Сидоренко – проректор з міжнародних зв ' язків, Б.А.Циганок – начальник управління міжнародних зв'язків, В.А.Барбаш – заступник проректора з наукової роботи, В.Я.Жуйков – декан ФЕЛ, М.І.Бобир – директор ММІ та ін.

Гості ознайомилися з галереєю видатних учених – засновників всесвітньо відомих науково-педагогічних шкіл, життя і діяльність яких було повязано з КПІ, галереєю студентів – переможців міжнародних предметних олімпіад, історичними місцями університету.

Інф. “КП”