Ви є тут

Відкриття VII Всеукраїнської олімпіади «Механотроніка в машинобудуванні»


2015.11.17-21  VII Всеукраїнська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні»

18 листопада в НТУУ «КПІ» стартувала VII Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні».

«За час проведення олімпіад через їх вишкіл пройшло понад 350 студентів. Десятки з них стали переможцями і цим самим отримали путівку в професійну діяльність з відзнакою, що вже позначилось на їх посадах і розробках», – відзначив на церемонії відкриття проректор університету з науково-педагогічної роботи Петро Киричок.

Олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» об’єднала різні наукові школи та спеціальності, які представлені Національним аерокосмічним університетом ім. Жуковського «ХАІ», Київським національним університетом технології і дизайну, Національним університетом харчових технологій, іншими вищими навчальними закладами України та, звісно, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут».

Протягом 17-21 листопада в рамках програми олімпіади відбудуться командні та індивідуальні змагання. Студенти різних спеціальностей розроблятимуть системи, складатимуть схеми, налагоджуватимуть механізми, програмуватимуть контролери і представлять на суд журі працюючі технічні системи з десятків різноманітних елементів, з різними алгоритмами керування та засобами контролю.

Участь в олімпіаді беруть 15 команд з 12 технічних університетів України.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій