Ви є тут

Студенти перетворили на арт-об’єкти звичайні лави


2014.06.26 презентація незвичайних арт-об’єктів – шістьох лавочок

26 червня в НТУУ «КПІ» відбулася презентація незвичайних арт-об’єктів – шістьох лавочок уздовж вулиці Політехнічної, які студенти перетворили на твори вуличного мистецтва.

Мистецький проект Art-Lavki KPI «UpgradeBench» було створено з метою облагородження території студентського містечка КПІ. Його організаторами виступили Студентська рада НТУУ «КПІ» за підтримки Самоврядної профспілки студентів.

За словами одного з організаторів проекту, студента вже третього курсу теплоенергетичного факультету Дмитра Дрозда, саме такі ідеї об’єднують студентів різних спеціальностей та з різними здібностями, і є гарним прикладом втілення різноманітних задумів у життя.

Реалізація проекту проводилася у декілька етапів: розробка і подання на розгляд студентської громади ескізів лавок студентами, художниками, дизайнерами, школярами та усіма охочими; визначення 10 найкращих ескізів шляхом онлайн голосування на сайті lavki.studradakpi.com; підготовка поверхні лавиць до фарбування та, власне, художнє оздоблення лавок.

Мистецьку акцію присвячено відзначенню днів КПІ, яке відбувається щорічно наприкінці навчального року.
Засоби для захисту деревини та емалі для втілення авторських задумів у життя надала студентам компанія «Снєжка-Україна».

Усього ж організатори запланували зробити художній розпис десяти лавиць на алеях університетського кампусу. Тож далі буде.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій