Кирсенко Олександр Йосипович

52 роки – це багато чи мало? А якщо це 52 роки праці в одному колективі? Саме стільки працює на кафедрі конструювання верстатів і машин навчальний майстер Кирсенко Олександр Йосипович, якому 21 березня 2007 року виповнилося 75 років.

У далекому 1955 році прийшов він на кафедру верстатів і став працювати машиністом-турбіністом. Може й не думав, не гадав, що визначив усе своє подальше життя, назавжди пов’язав його з КПІ, із лабораторією верстатів. Саме тут він став не просто майстром своєї справи, а верстатником-універсалом, тим, про кого можна з повагою сказати: ПРОФЕСІОНАЛ.

Нікого не дивує, коли називають віртуозом піаніста, актора, людину мистецтва, а ось у нашій лабораторії працює верстатник-віртуоз. Його знають і поважають студенти та викладачі, його згадують десятки колишніх аспірантів, до дослідницьких стендів яких він доклав свої руки, досвід, чуття. На не дуже досконалому обладнанні він примудрився робити такі речі, що лишалося хіба що дивуватися золотим рукам та вмінню.

А до того ж – доброзичлива й чуйна людина, чудовий співробітник і товариш. Тож бажаємо Олександру Йосиповичу Кирсенку здоров’я та довгих років, плідної праці та родинного щастя.

Apr 4, 2007 || Автор: Колектив кафедри конструювання верстатів і машин ММІ