Чималий стенд біля профкому співробітників знайомить з профспілковими лідерами університету. Жінок серед них – переважна більшість. Мабуть, цілком закономірно, що про соціально-економічний захист працівників КПІ дбають саме вони – професійні, тактично гнучкі, дипломатичні та, погодьтеся, симпатичні. У жінки від природи розвинена інтуїція: те, що не здатен помітити чоловік, їй буде цілком очевидно. Вони більш стресостійкі, хоча і піддаються емоціям, але потім збираються з думками і приймають правильне рішення. Жінка від природи більш м'яка й ніжна, їй притаманний дух материнства, з нею легше порозумітися.

Усе сказане, без перебільшення, стосується Ганни Миколаївни Кулик, доцента кафедри математичної фізики, голови профбюро ФМФ (математики). Творча, порядна, сумлінна, відповідальна, вимоглива до себе та до тих, хто працює поруч – так характеризують її колеги. Родом Ганна Миколаївна з Івано-Франківщини, чарівного краю Черемоша й Прута, як співали у відомій пісні. Освіту здобула в Чернівецькому державному університеті (математичний факультет) – осередку духовності та культури Буковини. З 1975 р., після закінчення навчання, працювала математиком-програмістом аеропорту Бориспіль, а з  вересня 1978 р. – асистентом кафедри вищої математики Київського політехнічного інституту. У 1984 році вступила до аспірантури відділу теорії функцій Інституту математики НАНУ, успішно закінчила її, й у 1988 році захистила кандидатську дисертацію.  Під час навчання в аспірантурі стала членом профкому Інституту математики, відповідала за дитячий сектор.  Потім повернулась на кафедру вищої математики КПІ, де працює й понині. Захоплюється вишиванням, в'язанням та іншими "жіночими справами".

Високі моральні якості, вміння дослухатися до людей та надихати їх, організаторські здібності та відданість роботі здобули Ганні Миколаївні славу кращого профспілкового лідера та заслужені відзнаки. ЇЇ сильна, активна життєва позиція, небайдужість до проблем, а поряд з цим привітність та доброзичливість стали запорукою великого авторитету в трудовому колективі Київського політехнічного.

Інф. профкому співробітників