Засідання

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 19 липня 2021 року ntuu.kpi ср, 07/21/2021 - 13:56

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 липня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершився поточний навчальний рік і ми переходимо до підготовки до нового навчального року.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 червня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершується сесія. Починається активна фаза підготовки матеріальної бази університету до нового навчального року.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 7 червня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершується навчальний рік. Він був для нас дуже непростим. Ми маємо успішно його закінчити і почати готувати сценарії роботи в наступному навчальному році.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 25 травня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він запропонував підбити підсумки минулого тижня та обговорити  плани  на  тиждень, що розпочався.

Перший проректор Ю.І.Якименко

КПІ та ще два київських виші долучилися до проєкту USAID у галузі кібербезпеки

У КПІ ім.Ігоря Сікорського 21 травня відразу три національних університети уклали меморандуми про співпрацю з компанією DAI Global LLC у межах проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України".

На засіданні Вченої ради: 17.05.2021

17 травня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вів засідання ради її голова Михайло Ільченко. Перед початком роботи він привітав ювілярів – д.т.н., проф. С.В.Горобець і д.т.н., проф. В.А.Попова та побажав їм успіхів у всіх добрих справах.