Волонтери готові вам допомогти!

🔸Наші волонтери уже готові допомагати вступникам! Шукайте людей в синіх футболках – вони нададуть вам відповіді на усі запитання, допоможуть зорієнтуватись на території та знайти все необхідне! Підходьте і запитуйте!

ℹ️ Все в одному інформаційному пості про подання оригіналів документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського саме для вас:

📁 Перелік документів для вступу та покрокова інструкція як їх подати (за допомогою кваліфікованого електронного підпису на порталі «Дія», через «Укрпошту» або особисто).

  • У зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас надсилати документи електронно за допомогою кваліфікованого електронного підпису (на порталі «Дія»)!
  • Якщо вам ще немає 18 років на момент подачі оригіналів документів – необхідна присутність законного представника (один з батьків або особа, яка їх замінює). Деталі тут.

📍 Гугл-мапа з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).

🕓 Розклад роботи приймальної комісії та ключові дати вступної кампанії: на бакалаврат на основі ЗНО, на бакалаврат за дипломом молодшого спеціаліста, до магістратури.

☎️ Контакти Приймальної комісії «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та телефони гарячих ліній факультетів/інститутів.

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм

Ми чекаємо на вас!