Ректор фінського університету в КПІ

До Київської політехніки завітав ректор Вааського університету доктор Ярі Куусісто. Фінських гостей ознайомили з інноваційною екосистемою «Sikorsky Challenge Ukraine».

Під час зустрічі обговорили напрями співпраці, зокрема у сфері космічних технологій.

Історичний досвід Фінляндії для України

6 грудня 2015 р. Фінляндська Республіка відзначила 98-му річницю незалежності. З цієї нагоди кафедра історії факультету соціології і права спільно з товариством "Україна–Фінляндія" організували та 11 грудня провели студентський історичний семінар.

День Фінляндії

6 грудня цього року країна, з якої традиційно Санта Клаус надсилає новорічні вітання й подарунки, – Республіка Фінляндія відзначила 90-ту річницю незалежності.

Зустріч у Посольстві Фінляндії

Надати ініціативній молоді можливість ознайомитись з освітньою системою Фінляндії було метою зустрічі, що проводилася Посольством Фінляндії в Україні 12 квітня. В затишному будинку по вулиці Стрілецькій зібралися молоді люди з різних освітніх закладів, у тому числі й з КПІ.

Гості з Фінляндії в КПІ

14 червня в нашому університеті перебувала делегація Фінляндської Республіки у складі пана Карі Комулаінена – директора департаменту міжнародних зв’язків урядового агентства Фінляндії з фінансування наукових досліджень та інновацій – TEKES, пані Ірмелі Макі – представника технологічного департаме

Фiнляндiя зблизька

14 грудня в залі засідань Вченої ради відбувся виступ Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Фінляндія в Україні пані Лаури Рейніля, присвячений 88-й річниці незалежності Республіки Фінляндія: Фінляндія напередодні президентства в Європейському Союзі.

Підписка на Фінляндія