6 листопада 2014 року в НТУУ «КПІ» вже традиційно відбувся ярмарок вакансій «Робота для тебе – осінь 2014», організований Центром розвитку кар’єри та департаментом навчально-виховної роботи університету.

На ярмарку були представлені більше 30 компаній, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів, і які працюють у різних сферах діяльності - в ІТ-галузі, в сфері телекомунікаційних мереж та зв’язку, розробки інноваційних аналого-цифрових мікросхем, у сфері аудиту, в авіакосмічній і авіатранспортній галузях, у виробництві та реалізації товарів повсякденного використання тощо. Це, зокрема, такі відомі в Україні компанії та фірми, як UNICORN SYSTEMS, Київстар", Компанія "Київстар", «Life :)», «PROGRESSTЕCH-UKRAINE», «GlobalLogic», ПАТ "Київенергоремонт", «Київстар", «АШАН», ТОВ “УАПРОМ” та багато інших.

Звичайно, більшість компаній розглядають участь у такому і подібних заходах, як чудову нагоду представити себе як роботодавця і знайти перспективних фахівців. Адже відвідувачі ярмарку вакансій – це студенти і випускники, зацікавлені в отриманні першого професійного досвіду.

Під час ярмарку, на який завітали студенти практично всіх факультетів та інститутів КПІ, можна було ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, з перших вуст дізнатися, до чого треба бути готовим потенціальному працівнику, довідатися про перспективи кар’єрного зростання, проходження стажування, практики тощо. За відгуками компаній-партнерів наші студенти показують високий рівень професійності, креативного та творчого підходу до вирішення поставлених завдань, і що є, в свою чергу, підтвердженням високого рейтингу нашого університету.

Звичайно, не всі відвідувачі на цьому ярмарку визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів, випускників такі зустрічі мають суттєвий позитивний ефект.

Дата події