ДНВР

Буккросинг у ДНВР

Департамент навчально-виховної роботи запроваджує буккросинг. У корпусі ДВНР багато комфортних локацій — можна почитати там або взяти книжку з собою, повернувши згодом.

Якщо у вас є змога поділитися книжками — будь ласка, долучайтесь.

Читаймо разом!

Вітаємо, вступнику!

Понад сто років у серці Києва ми вчимо та вчимося, як зробити життя українців зручним, безпечним і сучасним. Щодня команда КПІ зазирає у «завтра» і робить його твоїм сьогоденням.

❓ Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!

У КПІ проходять захисти бакалаврів і магістрів

Уже цього тижня випускники на фінішній прямій. Позаду незабутні роки, навіть попри усі виклики долі: друзі на все життя, сміх, сльози, радощі, віра в щасливе майбутнє, кохання, знайомства, можливості для розвитку — й це лише вершина айсберга, що пов’язана з КПІ.

Каталоги вступника

Каталоги вступника створено з метою швидкого та зручного пошуку найважливішої
інформації щодо вступу на факультети/інститути КПІ ім. Ігоря Сікорського
День відкритих дверей КПІАбітFest 4 червня

4 червня 2022 року всі охочі змогли взяти участь у дні відкритих дверей КПІАбітFest. Майбутні студенти, їх друзі та батьки змогли дізнатися про особливості вступної кампанії 2022, отримати поради щодо написання мотиваційного листа до КПІ ім.

Благодійний ярмарок на користь студентів, які захищають Вітчизну

На благодійному ярмарку на користь студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які нині захищають Батьківщину зі зброєю в руках, можна було придбати бейсболки та футболки, екосумки та офісні щоденники, блокноти та кухлі, значки та ручки – і все це з символікою КПІ.

День захисту дітей у КПІ

1 червня світ відзначає День захисту дітей. У багатьох країнах цього дня привертають увагу суспільства до потреб і прав дитини.

ДНВР разом зі студмістечком і профкомом студентів організували на території студмістечка КПІ захід для родин з дітьми.