Результати першої атестації осіннього семестру 2013/2014 н.р.

Перша осіння атестація студентів 1–4 курсів у поточному навчальному році проводилась на восьмому тижні навчання. Загальна кількість студентів, які взяли участь у цій атестації, склала 15594 особи.

За результатами атестації кількість студентів, які атестовані з усіх дисциплін, складає 6794 особи (або 43,6 %). У попередньому навчальному році таких студентів було 7591 особа (або 46,4 %). На відміну від попередніх років розподілення повністю атестованих студентів за курсами достатньо нерівномірне: найбільше їх на першому курсі (47,7 %), а найменше – на другому (40,2 %). Кількість студентів, які атестовані з усіх дисциплін, на третьому та четвертому курсах майже однакова і становить відповідно 42,1 % і 42,7 %.

Кращих результатів щодо кількості студентів, які атестовані з усіх дисциплін, досягли ФЛ (73,2 %), ВПІ (62,9 %), ФММ (54,4 %), ХТФ (50,7 %), ФБМІ (48,7 %). І якщо перші три з них уже декілька років поспіль входять до п’ятірки факультетів та інститутів, студенти яких демонструють найкращі показники успішності навчання, то студентам ХТФ довелося докласти значних зусиль для того, щоб їх факультет приєднався до найкращих.

Кількість студентів, які неатестовані з усіх дисциплін, цього навчального року менша, ніж попереднього і складає 83 особи. Примітно, що зовсім немає таких студентів тільки в 7 інститутах та факультетах – ФТІ, ІТС, ФПМ, ФЕА, ІПСА, ІФФ і ХТФ. Причому на ІТС і ФПМ за останні три роки жоден зі студентів не був повністю неатестованим.

Число студентів, які неатестовані з трьох і більше дисциплін, доволі суттєве – 2953 особи (або 18,9 %), що є найгіршим показником за останні три роки. Приємно, що найменше таких студентів на першому курсі (15 %), що дає можливість сподіватись на загальне покращення успішності навчання цих студентів у подальшому. Найменше неатестованих з трьох і більше дисциплін студентів на ФЛ (1,6 %), ФЕА (13,6 %), ІПСА (14,4 %) і ХТФ (14,8 %).

На жаль, абсолютна успішність навчання студентів з числа іноземних громадян залишається доволі низькою. Цього року, порівняно з попереднім, відносна кількість іноземних студентів, які атестовані з усіх дисциплін, зменшилась з 29,4 % до 27,6 %. Разом з цим на 1,8 % збільшилась кількість студентів, які неатестовані з трьох і більше дисциплін. Кількість студентів з числа іноземних громадян, які неатестовані з усіх дисциплін, залишилась майже незмінною і складає 2,4 %. Такі тенденції викликають занепокоєння і вимагають підвищення уваги з боку викладачів і адміністрації факультетів та інститутів до іноземних студентів.
Бажаємо всім студентам успішно подолати другу атестацію, яка запланована на 2–8 грудня 2013 р., та зимову сесію. Успіхів вам, шановні студенти, у навчанні.

Хай відсвяткований Міжнародний день студентів надихає вас на успіхи та творчі здобутки.

Інформація департаменту навчально-виховної роботи

Долучення Розмір
certification-13-3-1.jpg 68.49 КБ
certification-13-3-2.jpg 78.87 КБ