18-21 вересня 2012 року в Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" відбувся VIII Міжнародний семінар-тренінг з прикладних задач комп'ютерної та програмної інженерії ACSE'12. 18 вересня відбулося урочисте відкриття семінару-тренінгу, на якому з промовою та привітаннями виступили декан ФПМ І.А.Дичка, заст. декана ФПМ Є.С.Сулема, директор з освітніх програм компанії Epam Systems Олег Орєхов та директор з розробки користувальницьких інтерфейсів компанії CMK Вікторія Глоба.

Організаторами семінару стали традиційно факультет прикладної математики та провідні ІТ компанії EpamSystems та CMK (Software MacKiev). Крім того, в цьому році представники Політехнічного інституту Валенсії (Іспанія) проф. Карлос Домінгес та проф. Хусейн Хасан проводили семінари-тренінги на тему "Workshop "Industrial Informatics Sys-tems".

Популярність семінару ACSE з кожним роком зростає. Якщо в першому семінарі ACSE брали участь всього 18 студентів ФПМ, то в останні 3 роки середня кількість учасників досягла 150-200 студентів та аспірантів. Серед слухачів тренінгів та майстер-класів були представники більше ніж 10 інститутів і факультетів НТУУ "КПІ" (найчисленнішими серед яких були ФПМ, ФІОТ та ІПСА), Національного авіаційного
університету та Університету "Україна".

Цьогорічна тематика тренінгу розширилася порівняно з минулими роками, адже з'явилися надзвичайно цікаві семінари на тему розробки програмних продуктів під iOS, Business Intel-ligence та платформа JBoss. 21 вересня після закінчення ACSE'12 було проведено вручення сертифікатів учасникам семінарів-тренінгів за результатами тестувань, які проводилися після кожного майстер-класу для перевірки остаточних знань слухачів.

Організатори семінару ACSE'12 запрошують усіх охочих взяти участь у тренінгах ACSE'13 в наступному році та бажають студентам наполегливості в навчанні.

Тетяна Грибок, студентка гр. КВ-85М, ФПМ

Дата події