Київська політехніка знана в Україні та світі своєю славною історією, відомими науковими школами, та головне – новаторською працею своїх випускників, які трудяться на всіх континентах і чи не в усіх сферах економіки. Добрі традиції своїх попередників – бути в усьому попереду – продовжують і нинішні студенти. Вони активні в громадському житті, мобільні, успішно презентують себе і КПІ на всіляких наукових заходах, а ще переможно виступають на різноманітних предметних олімпіадах.

Нинішній рік також не обійшов нагородами представників НТУУ “КПІ” на всеукраїнських студентських олімпіадах. Називаємо кращих із них.

Природничо-наукові (фундаментальні) дисципліни. Математика: І місце – Олексій Слюсаренко (ІПСА, гр. КА-71); ІІ місце – Олексій Карбачевський (ФТІ, гр. ФІ-41); ІІІ місце – Нго Ван Мао (ФЕЛ, гр.ДЗу-71) та Кирило Голоднов (ФЕЛ, гр. КА-72).

Загальнопрофесійні дисципліни. Деталі машин та основи конструювання: ІІ місце – Ярослав Дубик (ММІ, гр. МІм-41).

Теоретичні основи електротехніки: І місце – Іван Притискач (ІЕЕ, гр. ОЕ-53).

Система автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні мереж (Інтернет-тур): І місце – Артем Клавак (ММІ, гр. МТ-61с).

Система автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні мереж: ІІ місце – Артем Клавак (ММІ, гр. МТ-61с); ІІІ місце – Реза Баясте (ММІ, гр. МТ-51).

Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем: ІІ місце – Ігор Штурма, Уляна Костур (ФЕЛ, гр. ДКм-41). Комп’ютерні мережі: І місце – Дмитро Іванов (ФІОТ, гр. ІО-41). Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання: ІІІ місце – Сергій Данилюк (ММІ, гр. МІ-61).

Безпека життя і діяльності: ІІІ місце – Олег Безносенко (ІЕЕ, гр. ОА-62).

Хай стрімко стелиться їх подальша дорога у професійне майбуття. На гордість КПІ. Як приклад для наслідування.

За інформацією департаменту навчально-виховної роботи