3 жовтня 2009 р. у нашому університеті з ознайомчим візитом побувала делегація 17-ї Економічної місії «Ради міжнародних дружніх обмінів» Японії на чолі із заступником голови Ради паном Акіто Наіто (корпорація «Rinnai»). У складі делегації – понад двадцять керівників великих японських компаній, банків, представники університетів, освітніх фундацій. Разом з делегацією прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Тадаші Ідзава, представники Посольства Японії в Україні, Міністерства закордонних справ України.

Члени делегації ознайомилися з галереями студентів-переможців міжнародних олімпіад і видатних учених, життя і діяльність яких була пов’язана з КПІ, Науковим парком «Київська політехніка», з експозиціями Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ», зокрема, з Відділом авіації і космонавтики ім. І.І.Сікорського, Українсько-японським центром НТУУ «КПІ».

У залі засідань адміністративної ради НТУУ «КПІ» відбулася зустріч японської делегації з керівництвом нашого університету. Під час зустрічі перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Ю.І.Якименко і проректор з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ» член-кореспондент НАН України С.І.Сидоренко ознайомили гостей з історією і сьогоденням нашого університету, станом та перспективами співпраці з японськими освітніми, науковими та бізнесовими структурами.

Було обговорено деякі питання співпраці нашого університету з японськими партнерами.

Інф. «КП»

Дата події