Сесія професорсько-викладацького складу: 28.08.09

Щорічна сесія професорсько-викладацького складу відбулася 28 серпня в Центрі культури та мистецтв. На початку засідання перший проректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” академік НАН України Ю.І.Якименко тепло привітав присутніх із знаменною датою – 18-ою річницею незалежності України та новим 2009/10 навчальним роком. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять викладачів та співробітників університету, які пішли із життя протягом минулого навчального року.

Із доповіддю про підсумки роботи колективу університету за 2008/2009 н.р. та завдання на 2009/2010 н.р. виступив ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський. У доповіді ректора було всебічно проаналізовано діяльність колективу університету за минулий навчальний рік, охарактеризовано заходи, що здійснюються з метою підтвердження нашим університетом статусу дослідницького. Увагу було акцентовано на якості підготовки фахівців і створенні умов викладачам для проведення наукових досліджень. Наприкінці доповіді ректор сформулював основні завдання колективу університету на наступний навчальний рік і ще раз привітав присутніх із початком нового навчального року.

( Повністю текст доповіді ректора - http://kpi.ua/924-4 )

Потім ректор тепло привітав переможців щорічного конкурсу НТУУ “КПІ” на найкращий підручник, посібник та монографію і вручив їм дипломи лауреатів. Першу премію отримали В.В.Ясінський і Л.О.Дундученко за підручник “Вища математика”, другі премії отримали В.Г.Колобродов, М.І.Лихоліт, Н.Шустер за підручник “Проектування тепловізійних і телевізійних систем спостереження” та монографію “Infrarotthermographіе”; К.А.Ющенко, Ю.С.Борисов, В.Д.Кузнєцов, В.М.Корж за підручник “Інженерія поверхні”.

На завершення засідання голова профкому співробітників НТУУ “КПІ” В.І.Молчанов вручив почесні грамоти профкому активістам профспілки.

Інф. “КП”