Ви є тут

Науково-практичний семінар “Стратегія розвитку водозабезпечення України”


2009.05.19 Семінар “Стратегія розвитку водозабезпечення України”

19 травня 2009 року в Науковому парку “Київська політехніка” відбувся науково-практичний семінар “Стратегія розвитку водозабезпечення України”. В роботі семінару взяли участь провідні вчені та фахівці нашого університету та партнери Наукового парку “Київська політехніка”. Серед них від Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України академік НАН України В.В.Гончарук – директор інституту, О.М.Байдачний –заступник директора з виробництва, В.Т.Остапенко – начальник відділу кондиціювання води, Р.В.Приходько – старший науковий співробітник. Від компанії “Nature Technologies” – В.В.Рисухін, Г.Ю.Чорноволов, Д.О.Шацький, В.А.Чуприна.

Учасники семінару заслухали доповіді та обговорили проблеми водозабезпечення України, ознайомилися з розробками Наукового парку “Київська політехніка” в галузі водозабезпечення.

Ректор НТУУ “КПІ” академік М.З.Згуровський виступив з доповіддю “Інноваційна модель програми розвитку водозабезпечення України”. Про стан справ на нинішньому етапі та аналіз проблем водозабезпечення доповів академік В.В.Гончарук. Про розробки Наукового парку “Київська політехніка” розповів у своїй доповіді д.т.н., професор НТУУ “КПІ” М.Д.Гомеля.

З програмою промислового впровадження та інноваційного супроводження технологій водозабезпечення в різних регіонах України виступив представник компанії “Nature Technologies” В.В.Рисухін.

За результатами семінару було ухвалено рішення про виконання спільного проекту в рамках науковогопарку “Київська політехніка” з проблем водопідготовки і водозабезпечення.

В.Янковий

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій