15-17 квітня 2008 року в нашому університеті пройшла XXVIII Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми електроніки”. Організатором конференції спільно з іншими кафедрами факультету електроніки виступила кафедра фізичної та біомедичної електроніки. До оргкомітету конференції ввійшли такі відомі вчені, як член-кореспондент НАН України професор Ю.І.Якименко, професори В.Я.Жуйков, А.І.Петренко, В.П.Яценко, О.П.Мінцер, А.Г.Алесенко, С.О.Воронов, В.І.Тимофєєв.

Загалом у конференції взяли участь більше 200 учасників, серед яких 44 доктори наук, 58 кандидатів наук, 120 аспірантів та студентів. Цього року, окрім учасників з України, Росії, Литви, Вірменії, Німеччини, у конференції брали участь і представники США, Білорусі, Ірландії, Єгипту.

Робота конференції проводилася в рамках 3-х секцій: з проблем електроніки, мікро- та нанотехнологій; з проблем біомедичної електроніки та інформаційних технологій у біомедицині, а також з питань створення систем на кристалі. За матеріалами конференції опубліковано тематичний випуск журналу «Електроніка та зв’язок» у 2-х частинах.

Було заслухано доповіді про сучасні технології в проектуванні мікро- і нанокомпонентів електронних схем, про нові розробки інформаційного та технічного забезпечення систем обробки сигналів та зображень, телекомунікаційних систем та мереж, перспективи розвитку біомедичних приладів, систем і технологій.

У рамках конференції директором програми Cypress University Alliance (США) Патріком Кейном для викладачів та студентів КПІ було проведено семінар з використання програмованих систем на кристалі (PSoC) в навчальному процесі та наукових проектах.

Під час семінару слухачі ознайомились із середовищем розробки, сконфігурували та запрограмували систему на кристалі під реально діючий проект. Після закінчення семінару кожний учасник отримав у подарунок від фірми Cypress Semiconductor Corporation плату розробника PSoCEval1 для вивчення програмованих систем на кристалі та розробки власних проектів на їх основі.

May 20, 2008

Дата події