Ви є тут

ФБТ на радіо “Ера”Непросте питання доводиться вирішувати абітурієнтам України, обираючи майбутню спеціальність та вищий навчальний заклад, де вони будуть її опановувати. В пошуках відповіді на це запитання достеменну допомогу забезпечив цикл передач на радіо “Ера” за участю викладачів та студентів кафедри біотехніки та інженерії ФБТ.

Уже давно зверталося керівництво радіо “Ера” до завідувача кафедри проф. В.В.Карачуна з проханням узяти участь у передачах щодо визначення та застосування досягнень біотехнології та фармації в нашому повсякденні та участі в цьому процесі провідного в Україні інженерного навчального закладу – НТУУ «КПІ». І ось у цьому році вже тричі відбулися виступи викладачів по Українському радіо. У виступах узяли участь викладачі кафедри доц. І.А.Буртна, проф. Л.І.Ружинська, доц. В.М.Поводзинський, ас. І.Г.Баранова та студентка гр. БІ-61 М.М.Колесник.

Розвиток біотехнології, проблеми довкілля, біопаливо і шляхи його отримання, трансгенні рослини та продукти з ними, їх вплив на організм людини – ось короткий перелік питань, що було обговорено в прямому ефірі, який відбувся 17 березня під час виступу викладачів кафедри біотехніки та інженерії на програмі «За і проти». Автор програми та ведуча – А.Акуленко.

Виступ пройшов у вигляді інтерактивного опитування на тему «Чи потрібна Україні – і особисто Вам – сьогодні біотехнологія?». Під час передачі відбувалися інтерактивні включення слухачів із різних міст України з питаннями до гостей студії.

Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій