Ви є тут

Інноваційний тиждень у ШвеціїУ лютому 2008 р. переможці студентського «Конкурсу ідей – 2007»: Владислав Цигода (ФЕЛ), Олена Кучерявенко (ФБТ), Вікторія Дідок (ФММ), Віолетта Маньковська (ФММ) та переможець «Конкурсу ідей – 2006» Євген Кисляк (ФММ) разом із командою Львівського національного університету ім. Івана Франка провели незабутній «Інноваційний тиждень» в Королівстві Швеція, який проходив у рамках спільного Українсько-шведського проекту «UBDC» за підтримки шведських партнерів: Університету «Malardalen University», Наукового парку «Munktell Science Park», агентства «The Swedish International Development & Cooperation Agency» (SIDA) та Інноваційної групи «Лабораторія ідей» НТУУ «КПІ».

Увесь час нам допомагали провідні шведські фахівці в науці та бізнесі: Стен Екман (Sten Ekman) – голова проекту «UBDC», керівник департаменту інновацій, дизайну та розробки товару; Томас Карлссон (Thomas Karlsson) – генеральний директор Наукового парку «Munktell Science Park»; Свен Хамрефорс (Sven Hamrefors) – професор з інноваційного менеджменту; Анналілль Екман (Annalill Ekman) – консультант проекту «UBDC»; Микаель Джонсон (Mikael Johnson) – бізнес-консультант Наукового парку «Munktell Science Park»; Пер Скогсберг (Per Skogsberg) – провідний бізнесмен, а також український координатор проекту «UBDC» Ігор Катерняк та українські бізнес-консультанти з Києва та Львова, які весь час були поруч із командами.

У щільному графіку тижня було все: екскурсії, робота по секціях, презентації, семінари, зустрічі з успішними бізнесменами, тренінги, які сприяли роботі в командах та розвитку особистості учасників. Дуже багато було зроблено для того, щоб підвищити самомотивацію кожного переможця.

Команда відвідала званий вечір у мерії міста Ескілстуна, де відбулось щорічне нагородження у трьох номінаціях: «Найкраща компанія, що розвивається у бізнес-інкубаторі наукового парку», «Найуспішніша компанія 2007 р.» та «Найкраще бізнес-відкриття 2007 р.».

Побували студенти і в столиці Швеції – Стокгольмі, де відвідали, зокрема, Нобелівський музей, де ознайомились з біографіями та досягненнями Нобелівських лауреатів, переглянули короткометражні документальні фільми про них.

Команда та ІГ «Лабораторія ідей» висловлює щиру подяку керівництву університету за надану підтримку та можливість провести незабутній тиждень у Королівстві Швеція!

Автор: Каріна Жуйкова, керівник ІГ «Лабораторія ідей»
Євген Кисляк, гр.УС-52

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій