«Отримувати іменну стипендію почесно»

Оксана Лисецька, студентка ФМФ, три роки тому прийшла в КПІ, бо хотіла навчатися в престижному вузі. «Моя спеціальність, – розповідає дівчина, – «Математика» зі спеціалізацією «Фінансова математика» дає можливість отримати хороші базові знання і в майбутньому дозволить вибрати достойну і цікаву професію».

Студентка займається дослідницькою роботою під керівництвом д.ф.-м.н., професора кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей Ніни Опанасівни Вірченко. Її робота стосується дослідження в галузі спеціальних функцій, зокрема виведення інтегральних та диференціальних співвідношень для узагальненої конфлюентної гіпергеометричної функції. «Працювати над виведенням формул, – ділиться враженнями Оксана, – дуже цікаво. Я вже брала участь у двох міжнародних конференціях, маю дві друковані роботи». За успіхи в навчанні та наукові дослідження студентку удостоєно іменної стипендії ім. М.Кравчука.

Дівчині цікаво навчатися. «Мені подобається багато предметів, що викладаються в нас на факультеті, – говорить Оксана, – оскільки вони всі математичного характеру, а математику я дуже люблю. Пишаюся, що навчаюся в Київській політехніці, де працювали всесвітньо відомі вчені, зокрема, М.П.Кравчук – один з найвизначніших математиків ХХ сторіччя. Він за своє коротке життя зробив надзвичайно багато для розвитку вітчизняної і світової математики, тому для мене отримати стипендію його імені дуже почесно».

О.Лисецька щиро вдячна своєму науковому керівнику Ніні Опанасівні за поштовх до наукових досліджень, надання конкретних завдань і безвідмовну допомогу при їх виконанні.

«Мені подобається навчатися у вузі з хорошою репутацією і мати можливість реально планувати своє майбутнє», – так підсумувала стипендіатка коротеньку розповідь про себе.

Mar 7, 2008 || Автор: Н.Вдовенко