Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в НТУУ «КПІ»

28 листопада 2007 року ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні п. Т.Л.Христіа на його прохання. Візит було присвячено обговоренню перспектив співпраці в рамках Мережі університетів Чорноморського регіону (Black Sea University Network – BSUN), адже М.З.Згуровський обраний президентом цієї Мережі на 2008-2010 роки.

Посла Румунії супроводжували міністр-радник Р.Стансіо та перший секретар К.Аргхір.

М.З.Згуровський ознайомив пана Посла з історією НТУУ «КПІ», поділився враженнями від нещодавньої зустрічі з Президентом Румунії Т.Басеску, розповів про хід виконання проекту «Сталий розвиток» (Sustainable Development), координатором якого в BSUN виступає НТУУ «КПІ».

Під час зустрічі пан Посол передав ректору інформацію про румунські університети, які входять до BSUN і зацікавлені в розвитку співробітництва з НТУУ «КПІ», а також програми та напрями можливого співробітництва.

Ректор передав пану Послу запрошення взяти участь у «Форумі вищої освіти – Конгресі Мережі університетів країн Чорноморського регіону», який відбудеться навесні 2008 року.

Ректор М.З.Згуровський від імені колективу університету просив Посла Румунії передати Президенту Т.Басеску запрошення відвідати НТУУ «КПІ». Департаменту міжнародного співробітництва університету дано доручення працювати спільно із румунськими дипломатами щодо реалізації досягнутих домовленостей, широко інформувати громадськість та студентів про розвиток співробітництва НТУУ «КПІ» з освітньо-науковою сферою Румунії, в т.ч. – через механізми діяльності BSUN.

Після зустрічі, яка пройшла в дружній атмосфері, гості з Румунії ознайомилися з інфраструктурою Київської політехніки, з галереями видатних учених, діяльність яких пов’язана з НТУУ «КПІ», та студентів – переможців міжнародних олімпіад з математики, фізики, інформатики.

Dec 27, 2007 || Автор: Інф. «КП»