Горизонти співпраці. Делегація компанії IВМ (США) відвідала НТУУ “КПІ”

2 жовтня 2007 р. делегація компанії IВМ (США) відвідала НТУУ “КПІ”. У складі делегації: Кристофер Кейн, Павлос Грегорі – віце-президенти з державних програм, Марат Гурієв – головний спеціаліст з державних програм, Ігор Пастушенко – директор IВМ-Україна, Олег Фіщук – керівник відділу державних програм IВМ в Україні.

Мета візиту делегації – знайомство з НТУУ “КПІ” та визначення напрямків співпраці. Під час зустрічі з керівництвом Київської політехніки, у якій взяли участь М.З.Згуровський – ректор, Ю.І.Якименко – перший проректор, С.І.Сидоренко – проректор з міжнародних зв’язків, В.І.Тимофєєв – заступник першого проректора, М.К.Родіонов – директор Центру розвитку інформаційного суспільства, А.Й.Савицький – директор конструкторського бюро інформаційних систем, було презентовано НТУУ “КПІ” та Науковий парк “Київська політехніка”, визначено пріоритетні напрямки розвитку та представлено погляд на можливі напрямки співробітництва.

Пан Кристофер Кейн у своєму виступі, зокрема, поінформував присутніх про те, що компанія IВМ може співпрацювати з НТУУ “КПІ” в галузі інноватики з метою спільного комерційного застосування накопичених науково-технічних результатів. Разом з тим, пан К.Кейн запропонував і другий напрямок співпраці з КПІ, а саме: спільно готувати лідерів, послугами яких зможуть скористатися різні компанії як в Україні, так і у світі. Цей напрямок скорочено позначається як SSMT (від англійських слів: послуга, наука, менеджмент, техніка). Пропозиції п. К.Кейна були схвально прийняті. Заключним акордом візиту стала підготовка спільного “Меморандуму про співпрацю”.

Nov 19, 2007 || Автор: Інф. “КП”