Перше знайомство

26 вересня 2007 року в актовому залі міжнародного факультету відбулась зустріч іноземних студентів-першокурсників з керівництвом факультету, а також з представниками служб та організацій НТУУ «КПІ», призначених допомагати студентам-іноземцям в соціальній адаптації до місцевих умов навчання, проживання та міжособистісного спілкування.

Студентів з початком навчального року привітала декан МФ проф. Г.Г.Власюк. Вона побажала ім виправдати сподівання своїх батьків та викладачів, бути гідними високого звання студента університету та з часом набути високої кваліфікації в обраній галузі професійної діяльності.

Директор Міжнародного центру телемедицини І.М.Пархоменко ознайомив першокурсників з порядком надання медичної допомоги Центром телемедицини і наголосив на необхідності звертатись по кваліфіковану медичну допомогу до співробітників Центру.

Заступник декана з навчально-методичної роботи В.І.Прохоров надав слухачам інформацію щодо правил поведінки студентів-іноземців у громадських місцях та ознайомив з деякими нормами техніки безпеки під час перебування поза межами університету, а також наголосив на необхідності завжди мати при собі оформлені належним чином документи, що засвідчують особу.

Про організацію культурних заходів розповіла завідувач сектором виховної роботи МФ Р.П.Куторій. Екскурсії, походи до славетних київських театрів та музеїв, участь у гуртках студентської самодіяльності тощо – це тільки мала частка того, на що може витратити свій вільний час кожен.

На зустрічі також був присутній заступник директора студмістечка О.Б.Марченко, який відповів на запитання щодо правил поселення та проживання в гуртожитках НТУУ «КПІ».

Наприкінці зустрічі декан МФ проф. Г.Г.Власюк побажала першокурсникам гарного настрою, багато нових друзів та, звісно, відмінного навчання.

Oct 19, 2007 || Автор: Інф. МФ