1 вересня 2007 року о 9 годині 30 хвилин на головній площі Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” відбулося подвійне свято – День знань та складання Присяги на вірність українському народові курсантами 1, 2 та 3-го курсів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ”.

В урочистому святі взяли участь керівництво Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, представники силових відомств, посадові особи Міністерства освіти і науки України, НТУУ “КПІ” та Печерської районної державної адміністрації, представники Посольства Республіки Казахстан в Україні, ветерани інституту, військ урядового зв’язку, велика кількість батьків та близьких особового складу інституту.

Це перше складання Присяги на вірність народові України для цього навчального закладу в складі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Присягу склали понад 300 майбутніх високоосвічених офіцерів – фахівців у галузі захисту інформаційних технологій, які будуть проходити службу в різних міністерствах та відомствах України. Символічно, що ритуал складання Присяги відбувся на священній землі, де височіє пам’ятник Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”. Мужність, героїзм і стійкість усіх захисників Батьківщини, їх любов до свого народу та рідної землі були і будуть найвищим взірцем служіння Вітчизні.

Sep 17, 2007 || Автор: В.М. Зінченко, заступник директора Інституту спецзв’язку НТУУ “КПІ” по роботі з особовим складом

Дата події