Лабораторія вбудованих комп’ютерних систем – спільний проект кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем (завідувач проф. В.П.Тарасенко, ФПМ) та інноваційного бізнес-інкубатора “Політехцентр” (керівник Л.Р.Слободян) за підтримки компанії Freescale – відкрилася в ауд. 015 п’ятнадцятого корпусу. В урочистостях взяли участь Іван Скалка – менеджер компанії в країнах Центральної та Східної Європи, декан факультету прикладної математики І.А.Дичка та ін.

У приміщенні технопарку “Київська політехніка” відбулася презентація нової лабораторії, де Л.Р.Слободян повідомив про здобутки Київської політехніки в наукових дослідженнях, І.Скалка розповів про перспективи розвитку компанії та співпраці з Україною й КПІ, а О.Є.Лещук, представник компанії Freescale в Україні, поділилася спогадами про початок і розвиток співпраці з ФПМ та висловила сподівання, що студенти КПІ, здобувши знання та досвід у лабораторіях компанії, отримають гідне працевлаштування і подальше кар’єрне зростання, також було підведено перші підсумки роботи.

Передбачається, що в лабораторії вбудованих комп’ютерних систем навчатимуться і працюватимуть студенти кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем, виконуючи бакалаврські роботи, магістерські та кандидатські дисертації за результатами дослідницьких робіт зі створення й адаптації програмних продуктів і використання мікросхем компанії Freescale під науковим керівництвом проф. В.П.Тарасенка та доц. О.І.Марченка. Завдання ж бізнес-інкубатора – всіляко сприяти і забезпечувати роботу нового підрозділу, навчаючи студентів не лише фахово, а й юридично грамотно працювати в умовах ринкової економіки.

May 17, 2007 || Автор: Інф. “КП”