Ви є тут

Позивні червоної суботи. Студенти трудяться на "відмінно”


Колектив КПІ. Суботник 1978 року

Ви помітили, як за останні дні невпізнанне змінився наш парк. Куди й поділися купи торішнього листя, сміття і бруд, занесені талими водами. Засяяли дзеркальним блиском вікна в коридорах і учбових аудиторіях корпусу № 18. Це студенти факультету електроприладобудування і обчислювальної техніки, як і всі трудящі нашого орденоносного міста, вийшли на Ленінський суботник.

З завзяттям і натхненням юнаки та дівчата впорядковують територію рідного інституту, допомагають споруджувати студентську поліклініку, працюють у ремонтно-будівельному управлінні. Студенти І та III курсів трудились на впорядкуванні території Жовтневого району, ремонтували овочевий магазин на вулиці Борщагівській.

Всі вихованці факультету глибоко усвідомлюють важливість і корисність виконуваної ними роботи, тому і ставляться до неї сумлінно й відповідально. І головне, праця приносить радість і натхнення.

Автор: М.Баришевський, начальник штабу суспільно-корисної праці факультету електроприладобудування та обчислювальної техніки / “За радянського інженера”, 24 квітня 1978 р.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій