Визначено переможців “Таланти КПІ” 2006

З 17 листопада по 22 грудня 2006 р. у виставковій залі корпусу № 7 проводився мистецький конкурс-виставка “Таланти КПІ”. У ньому взяли участь 112 конкурсантів, серед яких студенти, викладачі, науковці та співробітники університету, що представили загалом 570 авторських творів.

22 грудня відбулося урочисте закриття виставки. Ростислав Іванович Пашов, начальник відділу з організації роботи зі студентами, нагородив дипломами та щиро привітав переможців конкурсу, а також вручив дипломи та подарунки всім учасникам виставки.

Журі конкурсу у складі проректора з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламова, заступника директора ВПІ з навчально-виховної роботи В.В.Степанець, члена Спілки художників України В.О.Гаврилова, першого заступника голови Національної спілки майстрів народного мистецтва України В.В.Титаренка визначило наступних переможців: у номінації “живопис” І місце зайняв студент І курсу ВПІ Іван Поліщук, ІІ місце – старший викладач кафедри графіки ВПІ Олена Миколаївна Кірдіна, ІІІ місце – студентка ФТІ Олена Архипова; у номінації “графіка” І місце посів старший викладач кафедри графіки ВПІ Володимир Вікторович Цах, ІІ місце – студентка ВПІ Ірина Мохова, ІІІ місце – студентка ВПІ Катерина Очередько; у номінації “декоративно-прикладне мистецтво” І місце зайняла методист картинної галереї Катерина Петрівна Вовчук, ІІ місце – студентка ТЕФ Наталія Котлінська, ІІІ місце – завідувач лабораторій кафедри інженерної екології Володимир Павлович Пушкін; у номінації “вишивка” І місце посів старший викладач кафедри економіки та підприємництва ФММ Надія Іванівна Шевчук, ІІ місце – доцент кафедри економіки та підприємництва ФММ Олена Володимирівна Кліменко, ІІІ місце – студентка факультету лінгвістики Світлана Криворучко.

Активними учасниками конкурсу завжди були студенти видавничо-поліграфічного інституту та учні образотворчої студії НТУУ “КПІ” “Гармонія”, яку очолює художник, член Спілки художників України Володимир Володимирович Веселка. І цього року твори учнів студії гармонійно доповнювали та урізноманітнювали художні експозиції політехніків. А багатогранністю прояву талантів у номінації “графіка” вирізнилися студенти видавничо-поліграфічного інституту.

Цього року на конкурсі вперше, як окрема номінація, була представлена вишивка, оскільки кількість, якість та вишуканість робіт, виконаних у цьому жанрі декоративно-прикладного мистецтва, просто вразила організаторів, а врешті й усіх відвідувачів виставки. Особливо прийшовся до вподоби вишитий календар, виконаний Надією Іванівною Шевчук з метою розвитку розумових здібностей у дітей дошкільного віку та виховання їх моральних та етичних якостей.

Виставка не залишила байдужим жодного відвідувача. Особливо вразила глибока змістова наповненість кожної, навіть найменшої роботи. Ця експозиція дала унікальну можливість побачити надзвичайно різні за жанром і напрямком авторські роботи: від неповторних символічних образів, чітких та мозаїчних форм у графіці та декоративно-прикладному мистецтві до натхненного подиху природи та дитячої безпосередності у живописі та вишивці. Важко уявити, що всі ці аматорські художні твори виконали представники технічного закладу.

Висловлюємо велику вдячність всім учасникам та організаторам виставки і запрошуємо бажаючих взяти участь у другій частині мистецького конкурсу “Таланти – КПІ”, де будуть представлені фотографії та роботи з комп’ютерної графіки.

Інформація картинної галереї