15 вересня в НТУУ «КПІ» відбулася науково-практична конференція «Сучасні рішення для високопродуктивних обчислень». Її зорганізували університет «КПІ» та компанія «Юстар», що є лідером у галузі високих технологій.

Вона була заснована у 1994 р., за кілька років вийшла на передові позиції ринку інформаційних систем класу Hi-End і нині залишається одним із галузевих лідерів. “Юстар”, зокрема, вперше в Україні побудувала суперкомп’ютерний центр обробки даних і створила найбільший кластер у СНД на базі Intel Itanium2.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся перший проректор університету Ю.І.Якименко. З повідомленнями про стратегію та нові платформи Intel виступив менеджер Андрій Сьомін, про найбільш ефективні рішення щодо побудови суперкомп’ютерних систем повідомив директор з продажів SGI Роберт Убелмессер, адаптивну інженерну інфраструктуру для високопродуктивних обчислень презентував менеджер APC Володимир Дохленко, а виконавчий директор компанії “Юстар” Володимир Сав’як розповів про рішення своєї компанії у галузі високопродуктивних обчислень.

У роботі конференції взяли участь понад 100 науковців та викладачів НТУУ “КПІ”. Отримана інформація, без сумніву, стане у пригоді для подальшої викладацької та наукової роботи.

Oct 19, 2006 || Автор: Інф. “КП”, Фото Г. Баданіна