На засіданні Вченої ради: 26.06.06

26 червня відбулося останнє в 2005/06 навчальному році засідання Вченої ради НТУУ “КПІ”. На його початку ведучий засідання ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський від імені Вченої ради тепло привітав і поздоровив члена-кореспондента НАН України Д.Ф.Чернегу із нещодавно отриманою ним нагородою – орденом “За заслуги в науці про метали” Московського інституту сталі і сплавів з нагоди 75-річчя цього інституту.

За дорученням міністра освіти і науки України С.М.Ніколаєнка ректором університету М.З.Згуровським низці викладачів було вручено Подяку міністерства за високий професіоналізм та значний особистий внесок у формування наукової еліти України. Подяками було відзначено М.М.Кухарчука, Л.Д.Писаренка, В.В.Пілінського, М.К.Козакова, М.В.Родіонову, В.Б.Швайченка, О.М.Купрія.

Заступник голови Київської організації ветеранів війни і праці Т.Д.Шевченко доповів присутнім про підсумки конкурсу на кращу ветеранську організацію серед вищих навчальних закладів Києва. Одним із кращих було визначено НТУУ “КПІ”. З цього приводу за увагу, яку приділяє університет ветеранській організації, надає практичну підтримку при вирішенні соціальних питань ветеранів, сприяє патріотичному вихованню молоді Т.Д.Шевченко вручив ректору університету М.З.Згуровському Почесну грамоту.

При розгляді питань порядку денного було заслухано і обговорено доповідь першого проректора професора Ю.І.Якименка про підготовку університету до нового навчального року та доповідь проректора з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) професора М.В.Печеника про готовність баз відпочинку НТУУ “КПІ” до літнього оздоровчого сезону та про стан підготовки матеріально-технічної бази університету до нового навчального року.

Було також заслухано інформацію заступника проректора з наукової роботи В.А.Барбаша про прийом до докторантури, затверджено кандидатури, висунуті на здобуття премії ім. С.П.Тимошенка, що присуджується НАН України у 2006 р. за наукові роботи в галузі механіки і машинобудування. Також було розглянуто конкурсні справи та поточні питання

Sep 15, 2006 || Автор: Ю. Москаленко