25 червня в залі засідань Вченої ради під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського відбулося відкрите засідання приймальної комісії НТУУ “КПІ”, присвячене підведенню підсумків тестування слухачів університетської системи довузівської підготовки.

За поданням першого проректора Ю.І.Якименка для кожного з факультетів та інститутів було затверджено прохідні бали та кількість осіб, рекомендованих до співбесіди при вступі до НТУУ “КПІ”, які досягли високих успіхів у 2005/2006 навчальному році в закладах та підрозділах доуніверситетської підготовки.

У поточному році для всіх категорій осіб, що допускаються до вступних випробувань у формі співбесіди і зараховуються до НТУУ “КПІ” за її результатами на конкурсній основі, передбачено 40% місць від державного замовлення.

Однією з особливостей цьогорічного прийому при вступних випробуваннях на перший курс є роздільне оцінювання комплексного тестування з математики (максимальна кількість балів – 36) та з фізики (24 бали). Результати зовнішнього тестування також враховуватимуться.

М.З.Згуровський висловив щиру подяку за злагоджену, чітку роботу всім причетним до першого етапу відбору абітурієнтів 2006 року, особливо подякував керівнику Центру тестування та моніторингу знань члену-кореспонденту НАН України В.С.Мельнику, директору Інституту моніторингу якості освіти професору В.В.Ясинському.

Jun 26, 2006 || Автор: Інф. “КП”

Дата події