Випуск Спецiалiстiв ММІ

Молоді спеціалісти ММІ, які в урочистій обстановці 10 березня отримали дипломи про вищу освіту, працюватимуть практично в усіх галузях машинобудівного комплексу України. Останнім часом запити на випускників інституту в 1,5-2 рази перевищують кількість фахівців (а їх цього року підготовлено 200).

“Трапляється, що роботодавці надсилають заявки в останні тижні перед випуском і не завжди пропонують привабливі умови праці, – розповів кореспондентові “КП” директор ММІ проф. М.І.Бобир. – Та керівники кафедр й інституту постійно провадять велику організаційну роботу щодо залучення до навчального процесу на старших курсах провідних фахівців підприємств та фірм, що утворилися на базі колишніх великих виробничих об’єднань – монополістів у галузі машинобудування (ВО ім.Артема, ВАТ “Київський завод реле та автоматики”, фірма “Отіс” та інші)”.

Багато уваги в ММІ приділяється також створенню філій кафедр на базі виробничих та наукових структур. Зокрема, успішно працюють філії в Інституті проблем міцності ім.Г.С.Писаренка НАНУ, Інституті надтвердих матеріалів ім.Бакуля НАНУ, АНТК ім. Антонова та ін. Це дає можливість студентам протягом навчання, незважаючи на відносно застаріле обладнання на відповідних кафедрах, знайомитися та освоювати сучасне обладнання та новітні технології, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Mar 28, 2006 || Автор: Інф. “КП”