У жовтні 2005 р. Головне управління освіти і науки м. Києва разом з Київським державним центром науково-технічної та економічної інформації та Міністерством освіти і науки України проводили ІІ конкурс науково-технічних проектів під девізом “Інтелект молодих – на службу столиці”.

Студенти кафедри біотехніки та інженерії підготували 4 проекти, які стали призерами конкурсу.

У номінації “Нові методи в діагностиці, лікуванні найпоширеніших хвороб” подано проект “Крісло-комфорт”. У номінації “Комунальне господарство міста” були подані 3 проекти: “Шумогасник”, “Ланкова струна”, “Стрічка безпеки”. Призери нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Молоді науковці виявили неабиякий творчий хист і старання, політ думки та обізнаність із технічним станом проблем, що вивчаються. Слід зазначити, що студент І.Ігнатов, гр. БІ-11 уже вдруге бере участь у такому конкурсі, і вдруге – він серед призерів. Має патент України на винахід, науково-технічні публікації. Студент О.Ковалець працює на кафедрі біотехніки та інженерії в науково-дослідній частині, має Патент України на винахід, науково-технічні публікації. Студенти 5-го курсу Н.Скочко, О.Шматок, І.Прохоренко, І.Ігнатов відмінники навчання. У 2005 р. отримали дипломи бакалаврів з інженерної механіки з відзнакою.

Побажаємо молодим науковцям подальших успіхів, гідно захищати честь і славетні традиції Київської політехніки!

На фото: перший ряд (зліва направо) – студ. О.Шматок, О.Кульгейко, Д.Харченко, І.Прохоренко, І.Ігнатов; верхній ряд (зліва направо) – М.Самойленко, Я.Заброда, науковий керівник доц. В.М.Мельник, студ. О.Ковалець, І.Сиплива, Н.Скочко