Дякуючи турботі завідуючого кафедрою фізико - хімічних основ технології металів ІФФ НТУУ “ КПІ ” члена - кореспондента НАН України , д.т.н.проф. Д.Ф.Чернеги останні роки організовується навчальна практика студентів спеціальностей “Спеціальна металургія” і “Ливарне виробництво чорних і кольорових металів” на металургійних комбінатах Запоріжжя і Маріуполя.

Голова правління ВАТ “Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча” народний депутат України Герой України В.С.Бойко забезпечив студентам-практикантам перевезення, проживання та харчуванням на весь час перебування в Маріуполі.

Ми ознайомились з усіма металургійними цехами – доменним, конверторним, мартенівським, прокатним, трубним, ливарним, агломераційним і вапно-відпалювальним виробництвам. Всюди нас зустрічали ввічливі робітники комбінату, які охоче відповідали на різні запитання – ми дізнались багато нового про металургійну галузь

Частина наших однокурсників проходила навчальну практику на ВАТ “Запоріжсталь”. Вони ознайомилися з повним металургійним виробництвом цього комбінату. За надану можливість перебування на практиці студенти висловлюють щиру подяку керівництву металургійного комбінату ВАТ “Запоріжсталь” і особливо голові правління цього комбінату, Герою України В.А Сацькому.

Також студенти ознайомилися з найцікавішими місцями Маріуполя: побували на пляжах Азовського моря, відвідати екстрім-парк, театр, стадіон.

Кожний студент отримав нові знання, побачив багато цікавого і повчального. Перебування на навчальній практиці запам'ятається нам на довгі роки.

Дарина Гуркова, студ.гр.ФС-31