Плідна співпраця: підручник “Вища математика”

Нещодавно професори Леонід Омелянович Дундученко (Каліфорнія, США) і Василь Васильович Ясінський (директор Інституту моніторингу якості освіти НТУУ “КПІ”) завершили підготовку до друку унікального чотирьохтомного підручника “Вища математика” для студентів і викладачів технічних ВНЗ. Серед наявних підручників з вищої математики їхня книга вирізняється оригінальним, нестандартним, високим науково-методичним рівнем викладу навчального матеріалу. Авторам вдалось так подати матеріал, щоб студент із захопленням вивчав цю науку. Вражає і жива українська наукова мова, якою написано підручник.

Заслужений працівник народної освіти України В.В.Ясінський у розмові з нашим кореспондентом висвітлив особливості цьогорічних вступних іспитів до НТУУ “КПІ”, розмаїті форми оцінки якості знань тощо.

Л.О.Дундученко – відомий український математик, фахівець з теорії аналітичних функцій, довгі роки працював у КПІ як професор, а в 1973-76 рр. – завідувач кафедри вищої математики, у 1974-79 рр. був головою науково-методичної комісії з математики при Мінвузі України. Він поділився враженнями з довготривалого педагогічного досвіду: “З погляду прожитих років і педагогічної праці я можу порівняти, оцінити та хочу підкреслити високий рівень підготовки спеціалістів у Київській політехніці. Мої діти, син Тарас і дочка Ганна, закінчили КПІ, він – РТФ (1980 р.), вона – ХМФ (1974 р.), а нині успішно працюють в США, їхні дипломи визнали, і вони, зі свого боку, цілком виправдали, можна сказати – з гідністю, ці свої дипломи”.