☑️ Навчальний процес

Триває перевірка присутності студентів на очних заняттях. Загалом пари відвідують близько 75% студентів, на деяких факультетах — до 100%.

На поточний навчальний рік заплановано акредитацію близько 90 освітніх програм.

У КПІ проходитимуть спеціальні навчання за Програмою національного спротиву. Всі учасники після закінчення отримають сертифікати.

Мінцифри та Міносвіти передадуть Київській політехніці додаткові точки WiFi. Їх розмістять у бомбосховищах кампусу.

Розпочалася підготовка до нового Bootcamp. Цього разу конкурс проводитиметься на платформі Sikorsky Challenge.

☑️ Наукова діяльність

У КПІ далі працюють над створенням Центру реабілітації та протезування. Розпочалися спеціальні курси з реабілітації. Створено концепцію дослідницького центру.

☑️ Міжнародна діяльність

КПІ посилює зв’язки з Варшавською політехнікою у галузі дуальної освіти

Йде підготовка до конференції CESAER — асоціації провідних технічних університетів Європи. Обговорюватимуться майбутні спільні проєкти

☑️ Благоустрій кампусу