Захід відбувся у Варшаві й охопив понад 10 000 учасниць з 50 країн світу. На нього з’їхалися представниці 50 найбільших технологічних компаній (Intel, Google, Orange, Accenture, Electrolux, Allegro, Glovo та ін.) і найкращих технічних університетів Польщі та світу.

Українських студенток, аспіранток і науковиць зустріли особливо тепло — бурхливими оплесками. Їм висловили підтримку й засудили війну росії проти України. У саміті взяли участь близько 100 представниць КПІ (онлайн і очно). Вони долучилися до дискусій про впровадження новітніх технологій і наукового семінару для жінок-дослідниць.

Європейський проєкт Women in Tech Summit започатковано для студенток-програмісток і фахівчинь у галузі інформаційних технологій.