Шановні політехніки! За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з розмінування та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.

Спільна слідча група, Міжнародний кримінальний суд продовжують слідчі дії щодо воєнних злочинів рф проти мирного населення.

На східному та південному напрямі наші воїни стійко тримають рубежі оборони, відбивають численні атаки та нищать ворога.

Запеклі бої точаться у Северодонецьку.

Значно зросла інтенсивність ракетних ударів агресора по всій території України. Ракетні удари та масовані артилерійські обстріли завдано по населеним пунктам Миколаївщини, Дніпропетровщини, неокупованої Донеччини та Луганщини.
Інтенсивні обстріли Харкова та області.

Авіаудар, артилерійські та мінометні обстріли завдано по прикордонню Сумщини, Чернігівщини з території рф.

Ворог вщент знищує міста і села. Застосовує важкі мінометні системи, РСЗВ.

Зростає число жертв серед мирного населення.

З метою поповнення втрат, окупанти проводять примусову мобілізацію на тимчасово окупованій території України.

На загарбаній території армія мародерів продовжує терор, грабежі, насильство та знищення мирного населення.

Окупанти виявляють та незаконно затримують проукраїнських активістів. Затриманих розміщують у фільтраційних таборах з подальшою примусовою депортацією у віддалені, депресивні регіони рф.

У створених фільтраційних в'язницях-концтаборах утримують "неблагодійних" - нескорених українців.

Окупанти проводять каральні акції з метою придушення національного спротиву.
Водночас, продовжують агітаційно-пропагандистську роботу, шантаж, погрози та інші заходи з метою примусу населення до співпраці.

Наші дії:

Зростає інтенсивність ракетних ударів окупантами по населеним пунктам на всій території України:

- прямуючи на роботу, вирішуючи побутові питання завчасно продумайте свої дії, маршрут руху, місця можливого укриття;
уточніть розташування найближчого укриття від робочого місця, порядок руху, ваші завдання за розподілом обов'язків у підрозділі;
- за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття;
- повідомте колег про тривогу, не нехтуйте загрозою небезпеки;
- безумовно виконуйте розпорядження військових, патрульних;
- будьте пильні, при виявленні осіб з підозрілою поведінкою повідомити поліцію, Сили ТРО. Не вчиняйте самостійних дій.
Відступаючи, ворог замінував будинки, дитячі майданчики, парки, сквери, лісові масиви, водоймища, сільськогосподарські угіддя. Гинуть дорослі і діти від таких боєприпасів:
- будьте уважні і обережні, при виявленні підозрілих предметів, уцілілих боєприпасів, мін негайно повідомити ДСНС, МВС.

Не залишайте без нагляду дорослих та роз'яснюйте дітям про смертельну небезпеку таких боєприпасів.

Протидіємо розвідці ворога. Закон України, керівництво Сил оборони вимагає:

- не розміщувати фото відео фіксацію результатів вогневих ударів окупантами та не відповідати на запити про такі результати у соціальних мережах;
- забороняється використовувати відеореєстратор на автомобілі а також фотографувати об'єкти та дії наших Сил оборони;
- не повідомляти в інтерв'ю, дописах адреси, місця масового перебування людей, укриття населення, військових об'єктів, оперативну інформацію про бойові дії Сил оборони - це призводить до тяжких, трагічних наслідків;
- не розміщувати фото роботи наших Сил ППО - ворог визначить місце стартових, вогневих позицій.

Триває війна на інформаційному фронті, тому необхідно:

- дотримуватися інформаційної гігієни - не множити фейки, панічні настрої;
- не поширюйте не перевірену інформацію з сумнівних джерел.

Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.
Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати.

Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко