28 квітня у світі відзначали Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях. Це свято проходить щороку в останній четвер квітня.

З цієї нагоди КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з компанією "Huawei Ukraine" та інтернет-порталом "WoMo" за підтримки Міністерства освіти і науки України провели конференцію "Дівчата в телекомунікаціях".

До участі було запрошено усіх охочих: студенток, викладачок і фахівчинь, які працюють у цій галузі. Одне слово, тих дівчат і жінок, яких цікавлять новітні технології, які прагнуть створювати проєкти й стартапи і розвиватися у цій сфері або сприяти розвиткові у цифровому світі інших.
Конференцію розпочала проректорка з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Наталія Семінська. Вона наголосила, що нині жінки можуть реалізувати себе у будь-якій професії. Яскравим прикладом цього є збільшення кількості дівчат і жінок, які вступають у виші на спеціальності, що тривалий час вважалися суто чоловічими. Щодо КПІ, то на технічних спеціальностях навчаються 2700 дівчат і з кожним роком їхня кількість зростає.

Також на заході виступили докторка економічних наук, професорка, експертка МОН з інноваційних проєктів Світлана Березіна, менеджерка зі зв'язків з громадськістю "Huawei Ukraine" Аліна Севастюк, головна редакторка "WoMo" Вікторія Покатіс та інші. У своїх виступах вони говорили про важливість створення бізнес-моделі від ідеї до комерціалізації; про можливі кроки задля розвитку й успіху; про гендерно змішані команди та чому вони мають більший комерційний успіх; про безбар'єрність та інклюзію в цифровому світі тощо.

Отож ця онлайн-зустріч була присвячена тим, хто шукає себе в інформаційному світі, хоче навчитися бути економічно спроможними як на персональному рівні, так і на рівні організацій. А також створенню можливостей для інших фахівчинь, які працюють у галузях, де широко використовуються інформаційно-комунікаційні технології.

Лілія Скиба

28 квітня — Міжнародний день дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях, що його відзначають щороку в останній четвер квітня.

КПІ разом з компанією Huawei Ukraine і порталом WoMo за підтримки МОН України запрошують усіх охочих на конференцію «Дівчата в телекомунікаціях».

Її призначено для початківців і досвідчених фахівців, студентів і викладачів — усіх, хто цікавиться новітніми технологіями, прагне розвивати власні навички, створювати проєкти й стартапи.

Спікери
👩‍💼 Наталія Семінська, проректорка з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського
👩‍💼 Світлана Березіна, докторка економічних наук, професорка, експертка МОН з інноваційних проєктів
👩‍💼 Аліна Севастюк, менеджерка зі зв’язків з громадськістю «Хуавей Україна»,