Шановні київські політехніки. Протягом минулої доби (25-26 квітня 2022 року) Україна продовжувала виборювати свою свободу і сувернітет. Гострі бої відбувалися на Ізюмському напрямку в районі Слов`янська, Краматорська та Святогірська. На Луганському напрямку - в районі Попасної. Місто Кременчук уразило 9 крилатих ракет. Під артилерійським обстрілом знаходилися Херсонщина, Миколаївщина, Харків. Продовжувалася героїчна оборона оточеного Маріуполя.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном і міністром оборони США Ллойдом Остіном, які прибули з візитом до нашої країни. Обговорив оборонну допомогу, посилення санкційної політики проти Росії, фінансову підтримку України та гарантії безпеки.

За інформацією очільника Луганської області Сергія Ґайдая 25 квітня вдалося евакуювати 73 людини з Луганщини, 12 з Сєверодонецька, 38 з Лисичанська, 23 з Попасної. До Швейцарської Конфедерації евакуйовано 50 вихованців Краматорського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Ректорат та Оперативний штаб університету сконцентрували свої зусилля на вирішенні наступних завдань:

1. Відбулось засідання Комісії з наукової та інноваційної діяльності, на якому розглянуті організаційні питання аналізу наукових шкіл КПІ ім. Ігоря Сікорського, особливості виконання наукових досліджень, що фінансуються з державного бюджету, розглянуто 6 монографій, з яких 4 рекомендовані до присвоєння грифу Вченої ради КПІ;

2. Підписано меморандум між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Технологічним інститутом Шибаура, м. Токіо, Японія. Меморандум надасть нові можливості для учених університету;

3. Видано наказ про порядок роботи працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського під час дії правового режиму воєнного стану;

4. Продовжував працювати центр харчування мешканців укритів та студентів волонтерів з числа тих, хто цілодобово перебуває на території Університету та забезпечує його життєдіяльність і безпеку;

5. У гуртожитках КПІ минула доба пройшла без надзвичайних подій. Перепускний режим контролювався працівниками і силами добровольців з числа студентів, гуртожитки було забезпечено усім необхідними.

6. В студмістечку цілодобово працювала аварійно-диспечерська дільниця, яка у разі необхідності виконувала профілактичні заходи та оперативно ремонтувала інженерні мережі гуртожитків.

7. Сталась аварія міських тепломереж КП "Київтеплоенерго", у зв’язку з чим в гуртожитках 8, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21 відключено гаряче водопостачання. Орієнтовані терміни відновлення (за інформацією КП "Київтеплоенерго") – 16:00 26.04.2022.

8. Студенти КПІ - волонтери територіальної оборони несли варту на блок постах по периметру території університету та надавали іншу допомогу територіальній обороні у Солом‘янському районі;

9. На території КПІ належним чином забезпечувався правопорядок. Працювали пости Національної поліції, Територіальної оборони Департаменту безпеки КПІ, три автопатрулі;

10. На постійній основі здійснювалася перевірка енергозабезпечення, систем оповіщення, зв’язку, інженерних мереж, роботи резервних ліній;

11. Працівники департаменту господарської роботи спільно зі студентами-волонтерами висадили 16-ть дерев (ясен, граб, дуб) в парковій зоні за 18-им навчальним корпусом вздовж вулиці Борщагівської;

12. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" для забезпечення усім необхідним людей, які перебувають на території Університету. Отримано жарознижуючі препарати для дітей і дорослих.

Для бажаючих підтримати Фонд наводимо його реквізити: https://send.monobank.ua/jar/74L9hT75Nn.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх рідних, друзів і близьких.

М. Згуровський