Перші 19 випускників дуальної програми «КПІ – Київське відділення корпорації «Boeing» отримали 13 липня сертифікати про успішне завершення навчання. Їхня підготовка проходила на базі Київського відділення корпорації «Boeing». Це молоді викладачі, які передаватимуть свої знання, вміння і досвід студентам, що навчатимуться у двох спільних Навчально-наукових центрах, відкритих у КПІ ім. Ігоря Сікорського» спільно з компанією «Прогрестех-Україна» та Конструкторським центром «Boeing Україна», та в Інституті аерокосмічних технологій КПІ.

Випускників програми привітали і вручили їм сертифікати ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, Генеральний директор Київського відділення корпорації «Boeing» Олексій Стєпін, голова Ради директорів групи компаній «Прогрестех» Володимир Кульчицький, директор Інституту аерокосмічних технологій Іван Коробко, директор Механіко-машинобудівного інституту Микола Бобир та директорка Стартап-школи «Sikorsky Challenge» Інна Малюкова.

Представники «Boeing» також передали макети авіаційної та ракетно-космічної техніки корпорації для Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського Державному політехнічному музею КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ну а на завершення урочистостей їхні учасники сфотографувалися біля пам’ятника колишньому студентові КПІ, видатному авіаконструктору ХХ століття Ігорю Сікорському, ім'я якого носить університет.