9 липня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Асоціації польських інженерів-електриків на чолі з її президентом професором Петром Шимчаком (Республіка Польща).

З гостями зустрілися проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, в. о. начальника управління міжнародних зв’язків Департаменту міжнародного співробітництва Ростислав Савич, заступник декана факультету електроенерготехніки та автоматики Юлія Перетятко, завідувач кафедри електромеханіки факультету електроенерготехніки та автоматики Василь Шинкаренко, заступник директора Українсько-Польського центру Ганна Біднюк та інші.

Учасники зустрічі обговорили перспективи співпраці, її можливі аспекти, а також домовилися про підготовку пропозицій до спільного документу, в якому мають бути відображені конкретні її форми та напрями.