2 листопада КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Північно-Китайського інституту авіакосмічної інженерії (NCIAE) на чолі з президентом NCIAE Хань Веньчжуном. До складу делегації також входили заступник декана школи техніки електронно-автоматичного регулювання NCIAE Гень Янь, директор Центру міжнародного співробітництва та програм обміну NCIAE Чень Цзянь.

З гостями зустрілися заступник проректора КПІ ім. Ігоря Сікорського з наукової роботи Ігор Литвинов, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін, начальник відділу організаційного забезпечення міжнародної діяльності Алла Ковтун та інші.

Під час зустрічі, як і було визначено метою візиту, відбувся обмін досвідом, вивчення можливості співпраці в аерокосмічній галузі, налагодження прямих контактів між підрозділами обох вишів.

Гості також відвідали Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського та експозицію Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського, ознайомилися з кампусом університету.