31 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Чеської Республіки на чолі з директором управління та розробок Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки пані Яною Коларіковою. До складу делегації також входили старший радник управління міжнародних відділів досліджень та розробок Міністерства Алена Длуга, радник Посольства Чеської Республіки в Україні Девід Масек. У зустрічі також узяли участь представники МОН України Андрій Остапенко та Андрій Шейко.

З гостями зустрілися проректор університету з міжнародних зв'язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник керівника ДМС Сергій Шукаєв та інші. Гості ознайомилися з кампусом університету, відвідали Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського та експозицію Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського. Під час зустрічі відбулася презентація університету, були обговорені питання науково-технічного співробітництва.