26 січня на кафедрі фізики металів інженерно-фізичного факультету відбувся  День відкритих дверей. На нього були запрошені учні 10-х і 11-х класів однієї з київських шкіл – потенційні абітурієнти, а також їх батьки. А взагалі цей захід могли відвідати всі охочі.

Спершу викладачі кафедри ознайомили присутніх зі спеціальністю "Матеріалознавство" і спеціалізацією "Металофізичні процеси та їх комп'ютерне моделювання", а також з умовами вступу на навчання в 2017 році.

Далі відбулася екскурсія лабораторіями ІФФ. Гості мали змогу поспілкуватися з викладачами кафедри і студентами за чашкою чаю, отримати безкоштовну допомогу з питань складання ЗНО з фізики та математики.

День відкритих дверей на кафедрі про­водиться кілька разів на рік, що сприяє активно­му залученню молодого покоління до нав­чання в університеті.