22 грудня 2016 р. в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбулися одночасно дві події – випуск Стартап Школи “Sikorsky Challenge 2016” (1-й ступінь навчання) та конкурс стартапів випускників школи різних років навчання.

У конкурсі взяла участь 21 команда. Регламент – 5 хвилин на пітч і 10 хвилин на запитання-відповіді. За умовами конкурсу, кожна команда першої десятки переможців отримує фінансування для подальшого розроблення проекту в бізнес-інкубаторі “Sikorsky Challenge” в розмірі до 10 000 гривень.

Виступи оцінювали гості і учасники конкурсу, випускники Стартап Школи та представники ВНЗ-партнерів. Вони ж і визначили переможців. Отже, за результатами голосування до десятки кращих були обрані такі проекти:

1. Words2Learn – Додаток для читання англійських книжок і вивчення нових слів (Наталя Шеримбетова);
  2. Social Music – Створення майданчика для спільного відтворення музики через Інтернет (Борис Топчієв);
  3. Sliiider – Сервіс по роботі зі знижками від вендорів (Сергій Лозовський);
  4. Open World – Система орієнтування для незрячих у місті (Іван Селезньов);
  5. Camtouch – Використання можливостей веб-камери для роботи з проекторами. Інтерактивна дошка (Андрій Коноваленко);
  6. Robokids – Мережа курсів з робототехніки для дітей (Віктор Шумило);
  7. Магія кристалу – Вирощування особливих кристалів у домашніх умовах (Андрій Щепак);
  8. ALL – Додаток для асоціативного вивчення англійських слів (Володимир Корзун);
  9. Live my day – Проживи свій день по-новому (Олена Поліщук);
  10. Smart Kid – Інтерактивна навчальна гра для дітей (Олександр Болячий).

Отже, ідеї були найрізноманітнішими і градус емоцій зашкалював.

Вітаємо учасників та переможців! Бажаємо всім, хто не увійшов до десятки кращих, спробувати свої сили і талан у наступному конкурсі, який відбудеться у квітні 2017 року.

За інф. Стартап Школи “Sikorsky Challenge”