21 жовтня студентський актив НТУУ "КПІ" зустрівся в залі засідань Вченої ради з міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. Бесіда відбувалася в невимушеній атмосфері, у формі запитань і відповідей. Найбільшу зацікавленість у студентів викликав проект майбутньої реформи в галузі спорту та фізичної культури. Означена реформа – це спільний проект Міністерства молоді і спорту та спортивної спільноти – федерацій та Національного олімпійського комітету.

Дмитро Булатов на початку бесіди згадав, що не так вже й давно сам був студентом КПІ. Розповідаючи про свою роботу, він докладно зупинився на окремих аспектах реформування галузі, які стосуються діяльності міністерства. Зокрема, деякі функції з управління спортом, а саме розподіл та фінансування в ручному режимі, затвердження складу збірних, затвердження правил та організація змагань – будуть передані НОК та федераціям. Нещодавно робоча група з реформування у сфері спорту і фізичної культури після кількамісячної роботи нарешті презентувала концепцію, яка має вивести український спорт на вищий рівень. "Реформа у спорті – це не тільки кількість олімпійських медалей. Це, передусім, здорова нація", – підкреслив Дмитро Булатов.

Інф. "КП"