Ви є тут

Візит делегації Hunan Research Institute for Nonferrous Metals (КНР)


2016.10.5-6 Візит делегації Hunan Research Institute for Nonferrous Metals (КНР)

5–6 жовтня 2016 року НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відвідала делегація Hunan Research Institute for Nonferrous Metals (КНР) на чолі з президентом Chen Wei. Візит був організований Пекінським ВМС міжнародним навчально-консультаційним центром та факультетом авіаційних і космічних систем. Від НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" в зустрічі взяли участь перший проректор Ю.І.Якименко, проректор з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренко, декан ФАКС О.В.Збруцький, декан ІФФ П.І.Лобода, заст. декана ІФФ Ю.І.Богомол, декан ЗФ С.К.Фомічов, професор ЗФ І.В.Смірнов, провідний інженер кафедри теоретичної механіки ФАКС, менеджер міжнародних проектів Л.В.Стецюк.

За програмою візиту делегація КНР ознайомилася з нашим університетом та з експозицією Відділу авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського.

Під час зустрічі були зроблені презентації НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" про сучасні досягнення в галузі матеріалознавства. Президент Hunan Research Institute for Nonferrous Metals Chen Wei розповів про напрями діяльності інституту та висунув пропозиції щодо співпраці.

У результаті проведеного обміну інформацією був підписаний Протокол зустрічі.

Сторони домовилися підготувати  Угоду про співробітництво в галузі нових матеріалів і технологій, у тому числі надтвердих матеріалів і сплавів, електродів електричних джерел енергії; підготовки фахівців, програм мобільності студентів і співробітників, проведення спільних наукових заходів (конференцій, семінарів, симпозіумів).

За сприяння нашого університету делегація Hunan Research Institute for Nonferrous Metals відвідала також Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України.

Л.В. Стецюк, провідний інженер каф. теоретичної механіки,
координатор міжнародних проектів ФАКС

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій