Ви є тут

Місто відкриває свої таємниці


2016.09.24 Екскурсія містом для першокурсників

Легенди нашого міста та його потаємні куточки відкривалися 24 вересня студентам першого курсу НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" під час квест-екскурсії, зорганізованої адміністрацією студмістечка університету. Традиційно студенти знайомилися з красою та історією м. Києва в цікавій формі. Маршрут проходив по важливих та цікавих місцях. На шляху до перемоги студентам довелося виконувати різні завдання, багато спілкуватися з киянами та гостями міста. Вони співали на порозі Національної опери, зізнавалися в коханні рідній альма-матер на Майдані Незалежності, провели флешмоб з маленькими киянами на Пейзажній алеї, а також нагадали перехожим, що  зараз найважливіші кольори в  країні – кольори українського прапора.

Подібні пригоди для першокурсників адміністрація студмістечка організовує вже четвертий рік поспіль. Це дає можливість виявити активну молодь, а новому поколінню КПІшників ознайомитися з історико-культурною спадщиною столиці, усвідомити важливість командного духу та розвивати свої комунікативні навички.

"Легенди великого міста" – цікаве змагання, а отже, є переможці. Цього року найбільш вправними та згуртованими стали команди: гуртожитку № 1 – І місце,  гуртожитку №19 – ІІ місце, гуртожитку №14 – ІІІ місце. Призери отримали заряд позитиву та подарунки від спонсорів.

Інф. адміністрації студмістечка

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій