Легенди нашого міста та його потаємні куточки відкривалися 24 вересня студентам першого курсу НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" під час квест-екскурсії, зорганізованої адміністрацією студмістечка університету. Традиційно студенти знайомилися з красою та історією м. Києва в цікавій формі. Маршрут проходив по важливих та цікавих місцях. На шляху до перемоги студентам довелося виконувати різні завдання, багато спілкуватися з киянами та гостями міста. Вони співали на порозі Національної опери, зізнавалися в коханні рідній альма-матер на Майдані Незалежності, провели флешмоб з маленькими киянами на Пейзажній алеї, а також нагадали перехожим, що  зараз найважливіші кольори в  країні – кольори українського прапора.

Подібні пригоди для першокурсників адміністрація студмістечка організовує вже четвертий рік поспіль. Це дає можливість виявити активну молодь, а новому поколінню КПІшників ознайомитися з історико-культурною спадщиною столиці, усвідомити важливість командного духу та розвивати свої комунікативні навички.

"Легенди великого міста" – цікаве змагання, а отже, є переможці. Цього року найбільш вправними та згуртованими стали команди: гуртожитку № 1 – І місце,  гуртожитку №19 – ІІ місце, гуртожитку №14 – ІІІ місце. Призери отримали заряд позитиву та подарунки від спонсорів.

Інф. адміністрації студмістечка

Дата події