Мистецтво на шовку Інни Валітової

22 вересня в Картинній галереї ЦКМ відбулось відкриття персональної виставки української художниці Інни Валітової "Мистецтво на шовку". Протягом місяця більше 30 полотен у техніці батик будуть радувати око відвідувачів галереї.

Інна Валітова – художник, графік, майстер техніки "холодного" батику. Її розпис наповнений гармонією та ніжністю. Кожна робота відкриває шлях до любові та краси. Кожна серія робіт має свою неповторну текстурну стилістику. Талановита художниця створює картини, на написання яких  надихає життя,  в них відчуваються настрій та внутрішня гармонія майстрині.

Батик – це техніка розпису по тканині за допомогою воску та барвників. На відповідну тканину (шовк, бавовну, хутро) наноситься  фарба. Для отримання чітких контурів малюнка використовуються спеціальні закріплювачі.  Існує декілька видів батика – гарячий, холодний, вільний розпис. Вони різняться  лише способом резервування тканини.

Раді всіх бачити в Картинній галереї для отримання справжнього задоволення  та гарного настрою від відвідування цієї виставки.

Інформація Картинної галереї ЦКМ