Турнір пам'яті ветеранів-волейболістів КПІ

17 березня 2016 р. у Спорткомплексі НТУУ "КПІ" відбулося яскраве свято – традиційний волейбольний турнір пам'яті видатного вченого і педагога, Людини з великої літери Михайла Антоновича Павловського.

Ми пам'ятаємо його багатогранну діяльність в усіх сферах життя не тільки університету, а й усієї України. Як М.А.Павловському вдавалося поєднувати величезний об'єм наукової, організаційної та політичної діяльності відомо, мабуть, було тільки йому. При цьому він завжди знаходив можливість для заняття улюбленим волейболом і брав участь у змаганнях різного рівня. На майданчику його завжди вирізняла самовіддача та азартність.

Цього року на турнірі вшановували також пам'ять видатного українського вченого, засновника напряму "Термомолекулярна енергетика", громадського діяча, капітана команди ветеранів-волейболістів Валентина Андрійовича Єрошенка. Ця чудова людина несподівано пішла з життя у розквіті творчих сил. Валентин Андрійович зробив дуже багато для розвитку ветеранського волейболу і залучення до спорту співробітників нашого університету. Його велика заслуга в підготовці команд ветеранів НТУУ "КПІ–75+", які стали чемпіонами України. М.А.Павловський і В.А.Єрошенко співпрацювали не тільки в науці, але й на спортивному майданчику.

У нинішньому турнірі взяли участь одні з кращих ветеранських команд м. Києва: "Кадети" (на фото в чорно-червоній формі), "Аеропорт", НТУУ "КПІ–75+" і НТУУ "КПІ–65+".

Перед початком ігор пройшов урочистий спортивний парад, який відкрили проректор НТУУ "КПІ" П.О.Киричок, президент Асоціації ветеранів волейболу України олімпійський чемпіон В.Т.Іванов та голова Київського осередку ветеранів волейболу України Т.С.Одинцова.

Хоча це був товариський турнір, але на майданчиках точилася запекла спортивна боротьба.

Після того як спортивні пристрасті трохи вщухли, учасники організували вечір спогадів про минулі спортивні події та спортивних колег, яких уже немає з нами. Ветерани багато говорили про те, що необхідно приділяти більше уваги спорту та фізичному вихованню, щоб нинішнє покоління росло здоровим і щасливим, а також що на прикладі таких особистостей, як М.А. Павловський і В.А. Єрошенко, можна виховувати достойних громадян України.

У цілому вийшло цікаве спортивне свято. Хочеться відзначити допомогу, яку традиційно надає спортсменам профком співробітників НТУУ "КПІ" та його голова В.І.Молчанов. Також співробітники спортивного комплексу (директор Р.В.Брагінцев) завжди роблять усе можливе, щоб тренування ветеранів проходили в хороших умовах.

М.З. Абдулін, доцент ТЕФ